Дата: 27.07.2020 16:24

ДРАБИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Новосанжарського району Полтавської області

СІЛЬСЬКОГО  ГОЛОВИ

24 липня 2020 року                       с. Драбинівка                            № 102

Про використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. №  515), та враховуючи рішення комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – комісія) (протокол № 1 від 24.07.2020 року), затвердженої рішенням виконавчого комітету Драбинівської сільської ради від 20.07.2020 року № 23 «Про затвердження складу Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» з метою визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2020 році вищезазначену субвенцію:

1. Визначити напрям, на який буде спрямовано у 2020 році вищезазначену субвенцію - виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб (далі – грошова компенсація).
  2. Затвердити протокол комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа № 1 від 24.07.2020 року щодо формування потреби у призначенні грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, у тому числі дітям з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Забезпечити направлення одного примірнику протоколу комісії обласній державній адміністрації та відповідної пропозиції Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області до регіональної комісії щодо спрямування субвенції за напрямом грошової компенсації.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о.сільського голови                                                         Калантай О.В.