Звіт Новосанжарського центру соціальних служб про результати роботи на території Драбинівської громади за 6 місяців 2021 року до відома жителів громади

Дата: 29.07.2021 17:06

Станом на 01 липня 2021 року до КУ «Новосанжарський центр соціальних служб надійшла інформація (заява, повідомлення) щодо 24 осіб, а саме постраждалі від збройних конфліктів- 12, в тому числі сім'ї учасників АТО – 12, одинока мати (батько) – 5, особи, які перебувають у конфлікті з законом – 2, опікуни/піклувальники  - 1, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу – 1, інші категорії – 2 (сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах,  потребують соціального захисту).

За результатами роботи на облік взято 8 сімей, з яких 4 охоплено соціальним супроводом.

Під соціальним супроводженням перебуває 1 прийомна сім'я.

Отримувачам послуг надавались послуги інформування (24), консультування (23), представництва інтересів (4), посередництва (5), соціальної профілактики (5), психологічної та юридичної допомоги (19), працевлаштування (2), організація лікування/оздоровлення (4), сприяння в отриманні гуманітарної допомоги (3), налагодження зв'язків з членами родини/громадою (1), влаштування до закладів освіти (6), вирішення житлово-побутових проблем (1).

Комунальна установа «Новосанжарський центр соціальних служб» Новосанжарської селищної ради нагадує, що ми завжди готові до співпраці та спілкування, готові надати підтримку всім, хто цього потребує

Наша адреса: Нові Санжари, вулиця Центральна, 25, т. 33685