Протипожежна безпека в екосистемах

Дата: 11.08.2021 11:58

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДРАБИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПОПЕРЕДЖАЄ!

На виконання пунктів 4,5,8,9,11 доручення голови Полтавської державної адміністрації від 02 серпня 2021року щодо забезпечення пожежної безпеки в екосистемах, відповідно рішення комісії з питань ТЕБ і НС попереджає усіх громадян про недопущення виникнення пожеж в екосистемах громади. Також зобов’язуємо власників та орендарів земельних ділянок поновити мінералізовані смуги на землях різного цільового призначення, утримувати їх в належному стані. Категорично заборонено спалювання сухої трави, поживних залишків та іншої природної рослинності.

Згідно статей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах відтепер становить від 90 (102 тис.150 грн.) до 270 (306 тис.450 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, що призвело до виникнення лісової пожежі, карається штрафом у розмірі від 270 (306 тис.450 грн.) до 900 (1млн. 21 тис. 500грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із природною рослинністю або її залишків та опалого листя на земельних ділянках, у смугах біля автомобільних доріг і залізниць та у парках тягне за собою штраф у розмірі від 180 (204 тис.300 грн.) до 360 (408 тис. 600грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні громадяни! Бережіть природу та своє власне життя!

Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради