Запрошуємо долучитися до акції - Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 15.09.2021 09:38

Драбинівська сільська рада разом з мільйонами Українців та активістів із 180 країн світу організовує екологічну акцію - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» на території Драбинівської громади. В акції можуть брати участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Усіх небайдужих жителів громади запрошуємо приєднатись до екологічної акції та прибрати засмічені частини ваших населених пунктів.

Бажаючих взяти участь в акції на території с. Драбинівка запрошуємо приєднатись до прибиранні зон відпочинку в Драбинівському яблуневому садку 17.09.2021 року о 12:00. З собою необхідно мати відповідний одяг, гарний настрій та бажання допомогти планеті, усим іншим (рукавички, сміттєві пакети тощо) ми вас забезпечимо ;)