29 Лютого, 2024 р., 16:16
В Україні змінилися правила спадкування
29 Лютого, 2024 р., 16:13
Порядок огляду військових на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння
27 Лютого, 2024 р., 10:02
Сьогодні 27 лютого ми вітаємо з Днем Народження Калюжного Валерія Васильовича,   спеціаліста І категорії з питань оборонної роботи та ЦЗ виконавчого комітету Драбинівської сільської ради! Шановний  Валерій Васильович!  Нехай Ваше життя буде сповнено приємними подіями, любов, злагода та благополуччя пануватимуть у Вашій  родині, а успіх завжди буде вірним супутником! Міцного здоров’я, бадьорого настрою та наснаги у всіх Ваших добрих починаннях і нехай поруч із Вами будуть люблячі, вірні Вам люди!
19 Лютого, 2024 р., 10:37
16.02.2024 р. в стінах Крутобалківського НВК знову було гучно. Об’єднані спортивним духом, завзяті та рішучі, юні волейболісти 4 закладів освіти, за підтримки своїх наставників-тренерів та друзів-вболівальників вперто боролися за право представляти свою громаду на третьому етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Участь брали чотири команди: Крутобалківський НВК, Драбинівський НВК, Сухомаячківський ЗЗСО та Кустолівський ЗЗСО.
13 Лютого, 2024 р., 14:38
Фахівці групи «Прозорість і підзвітність»  проаналізують капремонт підвального приміщення під найпростіше укриття в одній із лікарень Миргорода
13 Лютого, 2024 р., 10:08
В Україні офіційно стартував другий етап наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Боротьба буде запеклою, всі хочуть отримати перепустку в наступний тур. Але головна ідея не суперництво, а позитивна атмосфера під час проведення змагань та стимулювання дітей до занять спортом.
13 Лютого, 2024 р., 08:56
Ідентифікація та реєстрація тварин в Полтавській області.
07 Лютого, 2024 р., 11:18
В Україні запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту
06 Лютого, 2024 р., 16:37
Сьогодні, 06 лютого 2024 року в селі Крута Балка  відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі НВК  меморіальних  дошок в пам'ять колишніх випускників, загиблих воїнів  Івана Андрійовича Банка та Сергія Віталійовича Михайловського.