Драбинівська громада

Адміністрація відділу освіти

Перелік закладів освіти Драбинівської ОТГ

1. Драбинівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Співак Людмила Станіславівна

2. Крутобалківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Павелко Олександр Миколайович

3. Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Левченко Ірина Борисівна

4. Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Галушко Олександр Михайлович

5. Богданівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Касіч Таміла Анатоліївна

6. Комунальний заклад Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти "Ромашка"

Керівник ЗДО - Ганусіна Зоя Миколаївна

НАШІ НОВИНИ

21 Грудня, 2020 р., 13:29
  11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн». «В умовах стрімкого поширення пандемії насамперед важливо забезпечити захист здоров’я та життя кожного учасника освітнього процесу. Водночас ми розуміємо, що процес навчання не повинен зупинятися.
09 Грудня, 2020 р., 16:06
Відповідно до Плану роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2020 рік, у грудні проводиться традиційний щорічний конкурс "Збережи ялинку", у якому взяли участь учні Крутобалківського навчально-виховного комплексу: Дудка Інна у номінації "Новорічно-різдвяна композиця", Сахацька Тетяна у номінації "Стилізована Ялинка" та Сахацький Владислав у номінації "Новорічний вінок". Усі вироби виготовлені власноруч, з використанням різноманітних підручних матеріалів.