18 Листопада, 2021 р., 16:35
17.11.2021 р. Драбинівська територіальна громада, у межах реалізації проекту «Ноутбук кожному вчителю», отримала від Центру фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавської обласної ради 34 ноутбуки для вчителів закладів загальної середньої освіти громади, які використовуватимуться для організації дистанційного навчання.  На закупівлю ноутбуків, з місцевого бюджету, на умовах співфінансування, було виділено кошти в сумі 229 026 грн., що становить 33,6 % від загальної вартості ноутбуків. Заклади освіти було забезпечено ноутбуками на 100 %, згідно потреби вчителів та замовлення директорів ЗЗСО, а саме:
01 Квітня, 2021 р., 09:02
З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, залучення дітей до активної природоохоронної роботи у 2021 році в Україні продовжується Всеукраїнська акція "Годівничка", в якій взяв участь учень 4 класу Крутобалківського НВК Шамота Максим, власноруч виготовивши годівничку з дерева для пернатих друзів.
15 Березня, 2021 р., 15:03