Драбинівська громада

Сільський голова

Біографія

Лєскова Тетяна Олександрівна, народилася 14.08.1981 року у місті Кременчук Полтавської області, українка. З 2001 року зареєстрована та  проживає у селі Драбинівка Новосанжарського району Полтавської області.

Навчалася у Кременчуцькій середній школі. У 2000 році закінчила Кременчуцьке педагогічне училище імені А.С. Макаренка за фахом «Вчитель початкової школи та вчитель англійської мови у початкових класах». У 2004 році закінчила Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література». У 2012 отримала диплом бакалавра за напрямком підготовки «Філологія ( англійська мова). У 2014 році Глухівським національним педагогічним університетом присвоєно кваліфікацію «Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку».

З 2001року по 2017рік працювала у Драбинівському навчально-виховному комплексі вчителем та заступником директора з дошкільного виховання . З 2017 року по 2020рік займалася підприємницькою діяльністю на території Драбинівської ОТГ.

Одружена, чоловік – Лєсков Олександр Валерійович 1976 р.н., зареєстрований у селі Драбинівка, працює у ТОВ «Чиста Криниця». Має двох синів: Лєсков Дмитро Олександрович 2000 р.н. студент Харківського політехнічного університету, Лєсков Єгор Олександрович 2006 р.н. учень Драбинівського НВК.