Служба у справах дітей виконкому Драбинівської сільради Полтавської області

25 Листопада, 2021 р., 13:38
Щорічно з 25 листопада по 10 грудня міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Вона покликана покращити розуміння та обізнаність людей по всьому світу, і в тому числі – наших співвітчизників, про всі форми насильства та створення вільного від насильства соціального простору. Також акція проводиться задля активізації діяльності державних установ та громадських організацій, щоб об’єднати зусилля щодо захисту прав людини.
29 Липня, 2021 р., 17:06
Станом на 01 липня 2021 року до КУ «Новосанжарський центр соціальних служб надійшла інформація (заява, повідомлення) щодо 24 осіб, а саме постраждалі від збройних конфліктів- 12, в тому числі сім'ї учасників АТО – 12, одинока мати (батько) – 5, особи, які перебувають у конфлікті з законом – 2, опікуни/піклувальники  - 1, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу – 1, інші категорії – 2 (сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах,  потребують соціального захисту).
27 Липня, 2021 р., 11:54
Щоб ознайомитися з інформацією, натисніть на картинку нижче