03 Жовтня, 2023 р., 16:00
Злочинці залишають без світла сільських жителів
03 Жовтня, 2023 р., 13:39
02 жовтня  2023 року в селі Драбинівка  відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі школи меморіальної дошки в пам'ять колишнього випускника, загиблого воїна Цвітченка Едуарда Валентиновича.
02 Жовтня, 2023 р., 16:08
Фільтр та Суспільне проведуть Всеукраїнський урок єдності!
01 Жовтня, 2023 р., 08:16
1 жовтня - День захисників і захисниць України!
29 Вересня, 2023 р., 09:28
Беручи до уваги високі показники дорожньо-транспортної смертності й травматизму в Україні, євроінтеграційний вектор розвитку нашої держави та безпекову ситуацію в державі загалом, дослідження стану дорожньо- транспортної безпеки є гостро актуальним. Для повного і всебічного дослідження окресленого питання постає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо стану дотримання правил дорожнього руху в Україні, у тому числі громадян, які керують транспортними засобами.
29 Вересня, 2023 р., 09:27
Бажаєш знайти себе у світі інновацій та технологій? Чи ти вже молода спеціалістка, що прагне розвивати себе? Або просто хочеш відкрити для себе новий та потаємний світ STEMу? Тоді, ця подія точно для тебе!
29 Вересня, 2023 р., 08:35
Шановні педагоги, працівники та ветерани освітянської галузі Драбинівської  громади!
28 Вересня, 2023 р., 14:18
Заробили понад 2 млн гривень на «працевлаштуванні» людей за кордоном: кіберполіція викрила організовану групу шахраїв   Зловмисники пропонували громадянам внести передоплату за надання послуг із працевлаштування за кордоном. У такий спосіб вони ошукали понад 180 осіб. Фігурантам повідомлено про підозру.