30 Серпня, 2023 р., 10:03
ПІДГОТОВКА НАСІННЯ ОЗИМИХ КУЛЬТУР ДО СІВБИ Незабаром сільгоспвиробників Полтавської області чекає посів озимих культур. Фахівці відділу контролю у сфері насінництва, розсадництва та якості зерна Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звертають увагу суб’єктів господарювання, які планують посів озимих культур під урожай 2024 року, що для забезпечення своєчасних дружніх сходів озимих культур необхідно використовувати сертифіковане насіння, що відповідає вимогам ДСТУ 2240-93.
30 Серпня, 2023 р., 10:01
РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ МАРКУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ПАРТІЙ НАСІННЯ
21 Серпня, 2023 р., 13:47
В Полтавській ОВА утворили перше в Україні профільне управління з ветеранської політики.
21 Серпня, 2023 р., 10:06
Понад 50000 мешканців Полтавщини вже користуються послугами інформаційно-комунікаційної системи «SMART REGION Полтавської області» (далі - електронна система). Це єдиний майданчик ідей, можливостей та перспектив, що змінюють життя громад через дієві проектні практики та партнерства для прозорого і відкритого самоврядування Полтавщини. З метою залучення ширшого кола користувачів для подачі та голосування за проекти на електронній системі Полтавська обласна рада оновила мобільний додаток «Smart Resion ob> на IOS.
16 Серпня, 2023 р., 09:32
Обережно, кишкові інфекції!